Ankara Profilo Teknik Servis | Beyaz Eşya Servisi

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 ile 19:00

Ankara Profilo Beyaz Eşya Servisi

Ankara Profilo Teknik Servis | Ünlü Teknik Servis

Ankara / Merkez tüm bölgelerde PROFİLO marka beyaz eşyalarınız için uzman kadromuzla Teknik Servis hizmeti vermekteyiz. Sektörde uzun yıllara bağlı olan tecrübemizle, kesin çözümlü, 1 Yıl Garantili servis hizmeti gerçekleştiriyoruz. Profilo marka Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası ile ilgili arıza ve tamir ihtiyaçlarınızda hemen bize ulaşarak, bilgi alabilir, servis isteyebilirsiniz.
Google'da Ankara Profilo Servis aramalarınızda uzman servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Müşteri Yorumları

Ankara Profilo Teknik Uzman Beyaz Eşya Servisi
Pelin Ceyhan 24 Nisan 2018

Kurban Bayramı arefesinde bozulan derin dondurucum için anında müdahale ettiler ve mağduriyetimi giderdiler.

Ankara Bosch Vestel Beko Profilo Altus Siemens Samsun Teknik Uzman Beyaz Eşya Servisi
Ayhan Şenlikci 19 Nisan 2018

Söz verdikleri saate geldiler, verdiğim bilgilere göre hemen çözüm üretiler ve cihazımı tamir ettiler. Teşekküler!

Profilo Beyaz Eşya Hata Kodları

Aşağıda yazdığımız hata kodları ile işiniz daha kolay. Cihazınız üzerinde yazan hata kodları ile servis ihtiyacınıza daha hızlı çözüm kazanabilirsiniz.
Profilo Bulaşık Makinesi Arıza Kodları Bulaşık makinesinde herhangi bir problem oluştuğunda hemen servis veya tamirci çağrılarak, yüksek ücretler ödeniyor. Birçok problem kullanıcının kolayca halledebileceği cinsten oluyor ve çok basit müdahalelerle halledilebiliyor. Profilo bulaşık makinelerinde en sık görünen arıza kodları; voltaj düşüklüğünü gösteren E27, su boşaltmama problemindeki E24 ve E25 ve su basınç yüksekliğini gösteren E17’dir. Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Kodları Profilo çamaşır makinesinin en çok karşılaşılan problemlerinden olan su boşaltmama hatası için ekranda F03 kodu görünür, bu da büyük ihtimalle pompa motoru arızasından kaynaklanır, eğer süzgeçlerin temizlenmesine rağmen kod görünmeye devam ederse mutlaka servis çağrılmalıdır. E8 ve F04 kodu ise cihazın aşırı su aldığını gösterir ve temiz su vanası kapatıldıktan sonra makine durdurularak mutlaka servis çağrılmalıdır, yoksa evi su basma tehlikesi bile olabilir. Ekranda F01 kodu ise, çamaşır kapağının kilit problemini gösterir, böyle bir durumun müdahalesi olmaz, mutlaka servis çağrılır. Voltajın düşük geldiğini gösteren kod ise E11’dir ve servis müdahalesi gerekir. Diğer kodların açıklaması ise kısaca şöyledir; E7 kodu ısı sensörü arızası, E4 kodu ısıtma problemi, E6 kodu pompa arızası ve E1 kodu ise çok geç ısıtma problemlerini anlatır ve bu kodların hepsinde mutlaka servis çağrılması gereklidir. Bulaşık Makinesi Çalışıyor Ama Su Almıyor Bulaşık makinesi düzgün olarak çalışıyor fakat su almıyor ise, servis çağrılmadan önce makinenin kullanma kılavuzu dikkatlice incelenmelidir. Kullanma kılavuzunda, bu konu ile ilgili kullanıcın yapabileceği çözüm adımları açıklanarak, kullanıcının öncelikle yapması gerekenler açıklanmıştır. Bu adımlar genellikle resimli olarak anlatıldığından, kolayca uygulanılabilir. Profilo Bulaşık Makinesi Su Almıyor Neden Profilo bulaşık makinesi su almadığı zaman, su giriş kontrolü göstergesi yanmaya başlar ve problem genellikle temiz su vanası, su giriş hortumu, su süzgeçleri ve kirli su boşaltma hortumundan kaynaklanır. Bulaşık Makinesi Su Almıyor Ne Yapmalıyım Bulaşık makinesi su almıyor ise; öncelikle su musluğu kontrol edilmeli ve açık duruma getirilmeli, su giriş hortumu katlanmış ise düzeltilmeli, cihaz fişten çekilerek su giriş süzgeçleri temizlenmeli ve pis su gider borusu katlanmış ise düzeltilmeli, tıkanmış ise temizlenmelidir. Makine bu işlemlerden sonra yine su almıyorsa makine fişten çekilerek mutlaka servis çağrılmalıdır.

Servis - Arıza - Bakım ihtiyaçlarınız için Bize Ulaşın!   444 27 18

Kullanıcı Servisleri Kullanıcı Servisleri