Ankara Lg Teknik Servis | Beyaz Eşya Servisi

Pazartesi-Cumartesi : 9:00 ile 19:00

Ankara Lg Beyaz Eşya Servisi

Ankara Lg Teknik Servis | Ünlü Teknik Servis

Ankara / Merkez tüm bölgelerde LG marka beyaz eşyalarınız için uzman kadromuzla Teknik Servis hizmeti vermekteyiz. Sektörde uzun yıllara bağlı olan tecrübemizle, kesin çözümlü, 1 Yıl Garantili servis hizmeti gerçekleştiriyoruz. Lg marka Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası ile ilgili arıza ve tamir ihtiyaçlarınızda hemen bize ulaşarak, bilgi alabilir, servis isteyebilirsiniz.
Google'da Ankara Lg Servis aramalarınızda uzman servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Müşteri Yorumları

Ankara Lg Teknik Uzman Beyaz Eşya Servisi
Pelin Ceyhan 24 Nisan 2018

Kurban Bayramı arefesinde bozulan derin dondurucum için anında müdahale ettiler ve mağduriyetimi giderdiler.

Ankara Bosch Vestel Beko Lg Altus Siemens Samsun Teknik Uzman Beyaz Eşya Servisi
Ayhan Şenlikci 19 Nisan 2018

Söz verdikleri saate geldiler, verdiğim bilgilere göre hemen çözüm üretiler ve cihazımı tamir ettiler. Teşekküler!

Lg Beyaz Eşya Hata Kodları

Aşağıda yazdığımız hata kodları ile işiniz daha kolay. Cihazınız üzerinde yazan hata kodları ile servis ihtiyacınıza daha hızlı çözüm kazanabilirsiniz.
LG Bulaşık Makinesi Arıza Kodu IE hatası LG Bulaşık Makinesi Arıza Kodları Su Giriş Hata LG bulaşık makinesi IE hatası, bulaşık makinesinin su ile doldurulmadığını gösterir. Muhtemel Sebepler: Su Tapası açılmamıştır. Giriş Hortumu bükülmüş durumda. Giriş vanası Filtresi saf olmayan su ile tıkanmıştır. Giriş Su Valfi normal mi ? Su basıncı çok düşüktür. (0,3 kgf / nin altında) LG Bulaşık Makinesi Arıza Kodu OE hatası LG Bulaşık Makinesi Arıza Kodları Boşaltma Hatası LG bulaşık makinesi OE hatası, bulaşık makinesinin suyun boşaltılmadığını gösterir. Olası Nedenler: Filtre tıkalı. Boşaltma Hortumu bükülmüş veya engellenmiş. Drenaj Pompası / Motoru arızalı veya devre sıkıntılı. LG Bulaşık Makinesi Arıza Kodu LE hatası Su Kaçağı Hatası LG bulaşık makinesi LE hatası, sel şalterinin etkinleştirildiğini gösterir. LG Bulaşık Makinesi Arıza Kodu EI hatası Su Kaybı Hatası Yıkama işlemi sırasında bulaşık makinesi suyunu kaybediyor. LG Bulaşık Makinesi Arıza Kodu FE hatası Dolum Hata Üzerine Bulaşık makinesinde daha fazla su dolduruldu ve daha sonra gerekliydi. LG Bulaşık Makinesi Arıza Kodu HE hatası Isıtma Hatası LG bulaşık makinesi HE hatası, suyun ısıtılmadığını gösterir. Bulaşık makinesinde su ısınamadı. Olası Sebepler: Isıtma hatası arızalı Sıcaklık sensörü arızalı Hatalı Ana PCB LG her yıkama esnasında dönmeye ve UE, aşağı sol bir hata görüntüler etmezsekontrol modülü.Bu – herhangi bir yıkama makinesinin beyin çip. Kontrol kartı, lehim yanmış öğeleri onarmak veya tam değiştirilmesi gerekebilir gereklidir.uzun bir servis ömrü ile Çamaşır makinesi LG ölçüde gök, bu sürecin dönmeye başlar ve bir hata UE yazar değildir. Siyah yağ lekeleri yıkama makinesi altında görünür.seğirme olabilir doğrudan sürücü var olan modelleri Drum. Rulman kırık nem ve sıradan aşınma sürecini başlatan.kat Yağ lekeleri amaçlanmıştır damla yağ keçesi, yatak suyun nüfuz etmesini önlemek için olduğu anlamına gelir. Rulmanlar ve keçeleri değiştirmek gereklidir. hata yıkama aşamasından sonra, kurutma ya da durulama düzenli olarak görünür.doğrudan bir sürücü var makinalarda, seyirmesi davul. Hall sensörü arızalı olduğunu ve tamburun dönüş hızını kontrol etmek için gereklidir. Salon sensörünü değiştirin. Makinesi LG durur ve bir hata UE sonra sıkma modu sırasında hız kazanıyor değil. Hata her zaman değil ama yeterince sık görünebilir. Ben, tamburun dönmesi sırasında dengesizliğe neden, gerilmiş, yıpranmış veya çamaşır makinesinin tahrik kayışını pul pul am. Tahrik kayışını değiştirin.

Servis - Arıza - Bakım ihtiyaçlarınız için Bize Ulaşın!   444 27 18

Kullanıcı Servisleri Kullanıcı Servisleri